پیام ریاست موسسه در خصوص ارایه فعالیت های آموزشی بصورت مجازی

چهارشنبه 14 اسفند 1398 صفحه اصلی
فروغ فرخ پور

اساتید و دانشجویان گرامی مؤسسه آموزش عالی فردوس؛
ضمن آرزوی سلامتی و امید به پشت سر گذاشتن بحران شیوع بیماری کرونا به یاری خداوند متعال، پیرو مصوبات جلسات و تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستورالعمل وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و تصمیمات شورای هماهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مبنی بر تعطیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی جهت حفظ سلامتی دانشجویان و اساتید محترم ، تمامی کلاس‌ها، نشست‌ها، کنفرانس‌ها و تجمعات علمی و دانشگاهی به صورت حضوی لغو گردیده است. در این شرایط باید توجه داشت که اگرچه تصمیمات شایسته ستاد ملی و تخصصی مبارزه با این بیماری به منظور حفظ سلامتی و رعایت الزامات مراقبتی و بهداشتی صورت گرفته اما متاسفانه منجر به دوری دانشجویان از دانشگاه ها و مجامع علمی شده است. در این راستا کادر اجرایی و آموزشی مجرب مؤسسه ضمن انجام اقدامات لازم در خصوص مبارزه با این اپیدمی خود را در جلوگیری از عقب ماندگی علمی دانشجویان و علاقمندان موظف دانسته تا برای جبران ساعات تعطیلی دانشگاه و استفاده بهینه از زمان حضور در منزل به ارائه راهکار بپردازد. در این خصوص طی جلساتی مقرر شد این محدودیت را به فرصت تبدیل کرده و از توانایی، تکنولوژی و فناوری های الکترونیکی خود بهره گیرد تا در به انجام رساندن رسالت علمی و آموزشی خود تمام نیرویش را به کار گیرد و به نحو احسن عمل نماید. پیرو این تصمیمات با استعانت از پرورگار متعال و تکیه بر توان علمی و امکانات فناوری و کادر اجرایی و آموزشی مقرر گردید با آماده سازی و فراهم سازی بستر آموزش الکترونیکی و ارائه خدمات آنلاین در اسرع وقت محتوای آموزشی مربوط به کلاس‌های ترم جاری توسط اساتید و تیم اجرایی مؤسسه تهیه و آماده شود و در اختیار دانشجویان عزیز قرار گیرد.
لذا دانشجویان گرامی با کانال های ارتباطی مؤسسه که اطلاعات تکمیلی را کاملا در اختیار شما خواهند گذاشت در ارتباط باشند تا از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع گردند و بوسیله آن بتوانند از اتلاف وقت خود جلوگیری نموده و بهره لازم را ببرند.
در پایان از خداوند بلندمرتبه برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی نموده و بهبود شرایط فعلی را برای کشور عزیز و اسلامی‌مان مسئلت می نمایم.
                                                                                                                                                                                                                                                        هاشم جلیلی صفریان
                                                                                                                                                                                                                                           سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس