اطلاعیه ثبت نام دانشجویان كارداني به كارشناسي ناپيوسته مؤسسه آموزش عالي فردوس سال‌ 1399

پنجشنبه 24 مهر 1399 اطلاعیه
نجفی

 

دانشجوی عزیز؛

 پذیرش شما را در دوره کارشناسی ناپیوسته  مؤسسه آموزش عالي فردوس تبریک عرض نموده و افتخار داریم میزبان شما در دوران تحصیل باشیم و از اینکه این موسسه را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب کرده اید متشکریم. مجموعه عوامل آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و دانشجویی تمام سعی وتلاش خود را جهت ارتقای کیفیت آموزشی و رضایت مندی و رشد و تعالی شما مبذول خواهند داشت.

دانشجویانی ‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌‌شدگان‌ نهايي‌ اين آزمون اعلام‌ شده‌ است‌، مدارك لازم براي ثبت‌نام را آماده و در يكي از روزهاي دوشنبه مورخ 99/07/28 و يا سه‌شنبه مورخ 99/07/29 با در دست ‌‌داشتن ‌‌مدارك‌‌ ذیل براي‌ ثبت ‌‌نام‌ به‌ این موسسه مراجعه‌ نمايند.

الف) مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام:

  1. اصل شناسنامه و يك برگ تصوير از تمام صفحات آن
  2. اصل كارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن
  3. شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده درسال جاري
  4. مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه(براي برادران)
  5. اصل يا گواهي مدرك كارداني (فوق ديپلم)( حداکثر تا تاریخ 99/07/30  )

تبصره1 - براي‌ آن‌دسته‌ از پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ ارائه‌ اصل يا گواهي مدرك‌ كارداني امكان‌پذير نباشد، لازم است اصل گواهي تأييد شده ‌توسط ‌دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك كارداني با محتواي فرم شماره 7 پيوست دستورالعمل ثبت‌نامي ارسال شده به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي محل قبولي را ارائه نمايند كه درآن قيد شده باشد « اشتغال به تحصيل نامبرده مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات وفناوري يا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي ويا شوراي عالي انقلاب فرهنگي مي‌باشد». در صورتي كه فرد پذيرفته‌شده در آزمون، تا تاريخ مقرر فارغ‌التحصيل نشده باشد، قبولي وي «كان لم يكن» تلقي خواهد شد.

تبصره 2-  پذيرفته‌شدگان مؤسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي، دورههاي نوبت دوم (شبانه) و تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و همچنين پذيرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامي در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1398، در صورت نداشتن مشكل نظام وظيفه (براي برادران) مجاز به ثبت‌نام و شركت در اين آزمون بوده‌اند. این دسته از پذیرفته شدگان می بایست قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید نسبت به انصراف قطعی از رشته قبولی قبلی اقدام نموده و گواهی تسویه حساب خود را به موسسه قبولی جدید ارائه دهند.

                                                                                                                                                                           (معاونت آموزشی موسسه آموزش عالی فردوس)